• + 86-755-82545350

Energjisë Storage 768V 200AH

Përshkrim i shkurtër:

Battery Type: litium jon bateri Moduli Kapacitet: 200AH

Tensioni nominal: 768V Total Shuma: 1500KW

Vlerësuar Fuqia Output: 75KW Max-akuzuar aktual: 100A


 • Furnizimi Aftësia: 1000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  1. Cikli Jeta Longer: ofron deri në 20 herë më të gjatë jetës ciklit dhe pesë herë më të gjatë noton / jetës kalendarik se sa acid bateri plumbi, duke ndihmuar për të minimizuar koston e zëvendësimit dhe të zvogëlojë koston totale të pronësisë. 
  2. Lighter Pesha: Rreth 40% e peshës së një bateri të krahasueshme acid plumbi. Një "rënie në" zëvendësim për bateri acid plumbi. 
  3. fuqi më të lartë: jep fuqinë dyfishin e bateri të çojë acid, edhe shkalla e lartë e shkarkimit, duke ruajtur kapacitet të lartë të energjisë. 
  4. Temperatura gamë më të gjerë: -20 ℃ ~ 60 ℃.
  5. Superior Safety: Fosfat Lithium Hekuri kimi eleminates rrezikun e shpërthimit apo djegies për shkak të ndikimit të lartë ngarkimi i tepërt apo situatë qark të shkurtër. 

   Ky produkt është një lloj i pajisjeve të magazinimit të energjisë zhvilluar kryesisht për përdoruesit me nevojën e tyre për një kohë të gjatë furnizimit me energji elektrike të pandërprerë, për shembull, familjet, vila, hotele të mëdha, dyqane, shools, spitale, dhe institucione të ndryshme kërkimore. Pajisjet mund të vendosni kohën e magazinimit të energjisë dhe koha e prodhimit në bazë të burimeve të ndryshme të energjisë, dhe gjithashtu mund të ngritur vlerat prodhimit të energjisë dhe kohë ndërprerje të punës. Pajisjet automatikisht mund të ngarkuar me bateri magazinimit duke përdorur Valley-kohë çikë Elektrike urban një kosto të ulët, dhe mund të vendosen në statusin kohë të gjatë të furnizimit me energji elektrike ndërprerje.


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!