• + 86-755-82545350

Banka Uninterruptible Furnizim me energji elektrike CPTH-2010S

Përshkrim i shkurtër:

Model Produkt: CPTH-2010S prodhimit të energjisë: 0.8

Tensioni nominal: 380Vac Tensioni Saktësi: + 1%

Output Frekuenca: 46-54Hz Max-i akuzuar i tanishëm: 4.0A ± 10%


 • Furnizimi Aftësia: 1000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  1. Online double-konvertimit

  2. teknologji DSP garanton besueshmëri të lartë

  3. True panatyrshëm dizajn izolimi transformator

  4. Menaxhimi i Inteligjente bateri për të zgjatur ciklin jetësor baterisë

  5. Numrat bateri Adjustable

  6. Prano Dual-mains dhëna

  7. operacion paralel me deri në 4 njësi (Opsion)

  8. shumëllojshmëri të opsioneve të komunikimit në dispozicion

  9. operacion reverse sekuencë faza dhe jo operacion neutral

  10. ventilim Independent përmirësuar funksionimin qëndrueshme në mjedisin e ashpër


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!