• + 86-755-82545350
  • Factory2
  • Factory5
  • Telekomunikacionit Base Station7

RRETH NESH

Shenzhen SuTung New Energy Co., Ltd është një ruajtje e re e energjisë, duke përfshirë ruajtjen e amvisërisë energjisë, komunikimit stacion bazë ruajtjen e energjisë dhe cloud informatikë bankare ruajtjen e energjisë UPS, i ri paketë bateri të automjeteve të energjisë dhe motor elektrik elektrike biçikletë paketë bateri dizajn dhe paketë prodhues. Gjithashtu LED ndriçim zgjuar dritat urban rrugë diellor dhe ndriçimi natën urban, produkte të lehta mjedisit, hulumtim dhe zhvillim, projektimit, prodhimit, shitjes, shërbimit dhe zgjidhjet produkt si një nga ndërmarrjet e integruara të teknologjisë së lartë, kompania regjistruar kryeqyteti i 100 milionë RMB, ajo është një ndërmarrje tërësisht në pronësi të kompanisë Pekin Su Tung Investime holding.

Gazete

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.
Hetim Për çmimore
WhatsApp Online Chat!