• + 86-755-82545350

Банка Уреди за непрекинато напојување CPTH-2010s

Краток опис:

Модел на производот: CPTH-2010s Излезна моќност: 0.8

Номинална Напон: 380Vac напон Точност: + 1%

Излезна фреквенција: 46-54Hz Макс полнење струја: 4.0A ± 10%


 • Набавка Способност: 1000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  1. Онлајн двојна конверзија

  2. DSP технологија гарантира висока сигурност

  3. Точно галванска изолација трансформатор дизајн

  4. Интелигентен менаџмент на батеријата за да се продолжи животниот циклус батерија

  5. Регулирање на бројот на батеријата

  6. Прифати двојна мрежа влез

  7. Паралелна работа со до 4 единици (опција)

  8. Разновидноста на комуникација опции на располагање

  9. операција Обратно фаза секвенца и без неутрален операција

  10. Независна вентилација подобрување трајни операција под суровата средина


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Онлајн Chat!