• + 86-755-82545350

Контактирајте не

Шенжен Sutung Нова енергија копродукции, ООД

адреса

Маркетинг : # 3702, Binhe Време Плаза, Futian округ, Шенжен, 518.000, Кина

Фабрика : # 73, Yifu Стрит, Fugang, Qingxi Таун, Dongguan, Кина

Е-пошта

телефон

+ 86-755-82545350

 

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота, Недела: ЗатвореноWhatsApp Онлајн Chat!