• + 86-755-82545350
  • Factory2
  • Factory5
  • Телекомуникации База Station7

ЗА НАС

Шенжен SuTung Нова енергија копродукции, Ltd е нова енергија за складирање, вклучувајќи и складирање на енергија во домаќинствата, комуникација базната станица складирање на енергија и облак компјутери банка за чување на UPS-от на енергија, нови батерии енергија возило и електричен мотор електрични велосипеди батерија дизајн и пакет производителот. Исто така, LED паметни осветлување урбана соларни светилки и урбаните ноќта осветлување, светлина производи средина, истражување и развој, проектирање, производство, продажба, сервис и производ решенија, како еден од интегрирана високо-технолошки претпријатија, компанијата регистриран капитал од 100 милиони јени, тоа е целосно во сопственост на претпријатието на Пекинг Су Тунг инвестициски холдинг-компанија.

Билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.
Испраќам барање За Ценовникот
WhatsApp Онлајн Chat!